Oferta

Manicure

manicure biologiczny w Studio Urody Kativo

Manicure biologiczny

Zabieg, mający na celu usunięcie skórek, pielęgnację płytki paznokcia oraz jej oczyszczenie  z pozostałości po lakierze. Podczas zabiegu nie stosuje się metalowych przyborów, używane są jedynie drewniane, szklane lub plastikowe, stąd jego druga nazwa – manicure bezcążkowy. 

Ten typ manicure jest przeznaczony przede wszystkim dla osób u których dochodzi do rozdwojenia płytki paznokcia lub mają nierówną płytkę. 

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny polega na mechanicznym odsunięciu skórek, a następnie wycięciu ich cążkami.  Paznokieć jest opiłowany, a płytka paznokcia  wygładzona. Ważne jest zachowanie naturalnego kształtu paznokcia. W fazie końcowej kosmetyczka natłuszcza i odżywia paznokieć  oraz maluje go zwykłym lakierem. 

Zabieg nie jest polecany osobom, u których występują infekcje, stany zapalne lub zadrapania wokół paznokcia. 

Manicure klasyczny w Studio Urody Kativo
Manicure żelowy w Studio Urody Kativo

Manicure żelowy

To jedna z metod przedłużania i zdobienia paznokci. Wykorzystywane są specjalne żele utwardzane przy pomocy lampy UV.  

Zaletą tej metody jest trwały efekt, który utrzymuje się od 2 do 4 tygodni oraz pełen wachlarz motywów zdobniczych. 

Manicure japoński

Podczas wykonywania manicure japońskiego wcierana jest pasta z glinki krzemionkowej z Morza Japońskiego, pyłku pszczelego, keratyny i witamin A i E.  Przed aplikacją pasty płytka paznokcia musi zostać spiłowana, dzięki czemu są absorbowane większe ilości składników odżywczych, zawartych w paście.  Dla utrwalenia właściwości pasty należy wmasować specjalny pyłek. 

Ten typ manicure’u jest polecany osobom z problemem kruchych i łamliwych paznokci. 

manicure japoński w Studio Urody Kativo
Manicure tytanowy w Studio Urody Kativo

Manicure tytanowy

Manicure tytanowy SNS (Signature Nail System), LART to pierwsze  na świecie produkty, aplikowane w inny sposób niż żel czy hybryda. Produkty mają wyjątkowy skład, oparty na naturalnych, bezpiecznych składnikach. 
Manicure tytanowy SNS może wykonać tylko kosmetyczka, która odbyła odpowiednie szkolenie i posiada stosowny certyfikat. 

Wyjątkowość tego manicure’u polega na tym, że nie potrzeba lampy UV. Produkty nie są testowane na zwierzętach, są bogate w składniki odżywcze i witaminy (wapń, witamina E i A oraz witamina D3 i B5), przy jednoczesnym braku szkodliwych substancji, takich jak: formaldehyd, parabeny czy kwas metakrylowy. 

Zabieg parafinowy na dłonie

Parafina jest produktem destylacji ropy naftowej. Zawiera specjalne substancje o właściwościach natłuszczających. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku czego pory się otwierają, krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne, znajdujące się w preparatach kosmetycznych, wchłaniają się dużo szybciej.

To idealne rozwiązanie dla osób, borykających się z problemem suchego i popękanego naskórka.  

Po zabiegu skóra jest nawilżona, miękka i jędrna. 

Zabieg parafinowy na dłonie w Studio Urody Kativo
Rekonstrukcja płytki paznokciowej w Studio Urody Kativo

Rekonstrukcja płytki paznokciowej

W naszym Studio Urody rekonstruujemy uszkodzoną płytkę paznokcia. Zabieg ten jest zalecany, ponieważ chroni nasze paznokcie przed wdaniem się niepożądanej infekcji bakteryjnej, wirusowej lub grzybiczej. Brak odpowiedniej reakcji na czas, może skutkować nawet antybiotykoterapią. 

W Kativo stosujemy specjalny preparat bakteriobójczy i w odpowiedni sposób dezynfekujemy miejsce zmienione chorobowo. Zrekonstruowany paznokieć rośnie potem poprawnie. 

Zapoznaj się z efektami naszej pracy

Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!