Poznaj Kativo

Stylizacja fryzur, manicure, pedicure i strzyżenia barberskie w Studio Urody Kativo

Czym się zajmujemy?

W Studio Urody Kativo dbamy codziennie o miłą i przyjazną atmosferę. Zależy nam na tym, aby nasz salon był dla naszych Klientów oazą spokoju i miejscem, w którym odzyskują siły po męczących sytuacjach dnia codziennego. 

U nas możesz zarezerwować dla siebie kojące zabiegi kosmetyczne lub estetyczne, które zbawiennie wpłyną na trudności związane z cerą lub z sylwetką. Możesz również zdecydować się na nowy i niecodzienny manicure lub pedicure. 

Troszczymy się również o Panów! Doświadczone barberki czekają na Was z zaostrzonymi nożyczkami. Męski manicure i pedicure również mamy opanowany do perfekcji. 

Nasz personel

Stylistka fryzur Katarzyna ze Studia Urody Kativo

Katarzyna

Stylistka / fryzjerka z
szesnastoletnim doświadczeniem w zawodzie.
Specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, jednak jej największą pasją są upięcia okolicznościowe długich i bardzo długich włosów. W każdej chwili gotowa pomóc Klientom w doborze odpowiednich kosmetyków.

Kosmetyczka Beata ze Studia Urody Kativo

Beata

Doświadczona kosmetyczka z długoletnim doświadczeniem. Jej specjalizacja to zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Wkłada w swoją pracę wiele zaangażowania i serca. Potrafi nawiązać kontakt z Klientami. Dzięki trosce i wyczuleniu na potrzeby Klienta, efekty jej zabiegów są długotrwałe.

Stylistka fryzur Iwona ze Studia Urody Kativo

Iwona

Stylistka / fryzjerka z osiemnastoletnim doświadczeniem w zawodzie.
Specjalizuje się w upięciach luźnych tzw. "czesane wiatrem" oraz w stylizacjach z krótkimi włosami w roli głównej. Rewelacyjnie wykonuje zabieg przedłużenia i zagęszczenia włosów.

Kosmetolog Paulina ze Studia Urody Kativo

Paulina

Absolwentka 5-letnich studiów na kierunku kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Zajmuje się stylizacją paznokci. Posiada szczególne zdolności w wykonywaniu przeróżnych zdobień. Odbyła wiele szkoleń w zakresie stylizacji paznokci u renomowanych instruktorów i stawia na ciągły rozwój swoich umiejętności.

Kosmetolog Paulina ze Studia Urody Kativo

Aleksandra

Absolwentka 5-letnich studiów na kierunku kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Pasjonuje się makijażem permanentnym oraz zabiegami z kosmetologii estetycznej. Cały czas się szkoli i rozwija swoją technikę. Zależy jej na tym, aby Klient wyszedł zadowolony i zrelaksowany.

Poznaj nasze Studio

Opinie

Marki na których pracujemy

Dlaczego warto nam zaufać

Dlaczego warto nam zaufać

Wykwalifikowany personel

W Kativo pracują osoby z długoletnim stażem. Cały czas się doszkalamy i dbamy o to, by być na bieżąco z nowinkami z branży beauty.

Najwyższej jakości produkty

Pracujemy tylko na sprawdzonych i renomowanych markach, przychodząc do nas masz pewność, że zadbamy o Ciebie.

Wysokiej klasy sprzęt

Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w sprzęt to jednocześnie inwestycja w Klienta. Dbamy o Twój komfort i usługi najwyższej klasy.

Miła obsługa

W Studio Urody Kativo jesteś Gościem - zadbamy o Twoje dobre samopoczucie. Przyjdź do nas, by poprawić swój nastrój. Piękna już jesteś!

Świetna lokalizacja

Studio Urody Kativo znajduje się pomiędzy Wieliczką a Krakowem. Nasz budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Zapoznaj się z efektami naszej pracy

Nigdy u nas nie byłeś i chcesz sprawdzić jakie są rezultaty naszej pracy?  Zobacz nasze portfolio!