Oferta

Zabiegi dla Panów

Strzyżenia barberskie w Studio Urody Kativo

Strzyżenie męskie i barber

Broda i męska fryzura powinny stanowić jedność i podkreślać tym samym męską urodę. Fryzjer odpowiada za stylizację włosów, natomiast barber jest odpowiedzialny za brodę. Warto zatem wybrać się do studio, które oferuje męskie usługi fryzjerskie i strzyżenie barberskie. 
W naszym Kativo Panowie mogą się zrelaksować i oddać swoje włosy i brodę w dobre ręce! Oferujemy: 

  • koloryzację, cięcie i stylizację męskich fryzur lub cięcie włosów na zero,
  •  usługi barberskie: kompres na brodę, cięcie brody na zero,  modelowanie i strzyżenie wąsa, koloryzacja brody. 

Pedicure i zabiegi podologiczne

W naszym Studio Urody Panowie mogą  również zatroszczyć się o wygląd swoich stóp. Dbamy nie tylko o klasyczny męski pedicure, ale też o prezencję stóp. Panowie mogą wybrać zabieg:

  • opracowania pękających pięt,
  • ściągnięcia zrogowaciałego naskórka,
  • oczyszczania płytki paznokcia zmienionej chorobowo, 
  • usuwania odcisków, 
  • pielęgnację stopy cukrzycowej. 
Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Pedicure
Zabiegi podologiczne dla mężczyzn w Studio Urody Kativo
Męski manicure w Studio Urody Kativo

Manicure dla Panów

Manicure to nie tylko pięknie pomalowane i ozdobione paznokcie. Jest to również zabieg, podczas którego zostaną użyte preparaty, które mają za zadanie zregenerować  i odżywić płytkę paznokcia. W końcowej fazie zabiegu kosmetyczka aplikuje również preparat nawilżający dłonie.  

Panowie rzadko, kiedy mają czas na pielęgnację dłoni. Wydaje się, że to zabieg długotrwały i dla mężczyzn … nużący. Nic bardziej mylnego! W Męskiej Strefie zapewniamy odpowiednią pielęgnację  w 30 minut! Panowie mogą się zdecydować na manicure klasyczny lub japoński, po dokładne informacje zapraszamy do zakładki Manicure

Męska depilacja

Depilacja maszynką to uciążliwe i czasochłonne zadanie. W naszym Studio Panowie mogą zdecydować się na depilację poszczególnych partii ciała (pachy, tors, plecy, nogi, łydki) lub na depilację całego ciała. 

Depilacja woskiem zapewnia dłuższy efekt gładkiej skóry, nie podrażniając jej dodatkowo. Włosy, które odrastają są cieńsze i rzadsze.  Warto również zaznaczyć, że wbrew stereotypom nie jest to zabieg bardzo bolesny. W porównaniu do golenia maszynką, depilacja woskiem to procedura szybka i uwalniająca od owłosienia na dłuższy czas! 

Męska depilacja w Studio Urody Kativo.

Zapoznaj się z efektami naszej pracy

Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!